English site
DARMOWA WYSYŁKA OD 199 ZŁ!

Nie znaleziono produktów

Oops, wygląda na to że nie ma produktów dla tej kategorii...

Wróć na stronę główną

Poduszki antywstrząsowe Albero Mio – Stworzone dla dzieci

Projektując i tworząc poduszki antywstrząsowe dla dzieci, wykorzystujemy wyłącznie hipoalergiczne oraz antybakteryjne tkaniny. Z ich pomocą zadbasz o zdrowie pociech od pierwszych dni ich życia. Stworzone zostały one w celu utrzymania główki maluszka podczas dynamiczny sytuacji (tj. hamowanie lub skręcanie) i przy ewentualnych wstrząsach. Skóra i twarz dziecka ma z nimi bezpośredni kontakt. Zastosowanie materiałów naturalnych i nieszkodliwych jest zatem kluczowe dla odpowiedniego rozwoju organizmu noworodków. Korzystaj więc z certyfikowanych wyrobów od Albero Mio.

Poduszki antywstrząsowe dla dzieci są szczególnie ważne podczas spacerów, gdy na Wasze drodze pojawią się nierówności chodnika (lub tzw. kocie łby) lub w momencie, w którym trzeba wózek wnieść/znieść po schodach. Nawet stosunkowo niewielki krawężnik może stanowić bodziec dla śpiącego dziecka, co spowoduje nagłe wybudzenie ze snu i dezorientację. Lepiej temu zapobiec – zwłaszcza że poduszki antywstrząsowe najwyższej jakości od Albero Mio są dostępne na wyciągnięcie ręki.

Od lat tworzymy rynek produktów dziecięcych. Dzięki temu poznaliśmy potrzeby oraz oczekiwania zarówno pociech, jak i rodziców lub opiekunów. Poduszki antywstrząsowe zostały więc zaprojektowane w taki sposób, by każdy spacer był czystą przyjemnością dla obydwu stron. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferowanych przez nas propozycji, szczegóły na ich temat znajdziesz w opisach. W razie pytań skorzystaj z możliwości bezpośredniego kontaktu z zespołem naszych specjalistów. Udzielą oni niezbędnych odpowiedzi i pomogą w skompletowaniu zestawu akcesoriów od Albero Mio.

Załóż nowe konto
Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło