English site
DARMOWA WYSYŁKA OD 199 ZŁ!

Aktywne filtry

Kosz Mojżesza z...

Cena 473 zł
W zestawie: - Kosz (80x42x25 cm) - wykonany z łuski kukurydzianej naturalnej - Materacyk (65x30 cm) - 100% poliester - Stojak (52 cm) - drewno...

Kosz Mojżesza z...

Cena 496 zł
W zestawie: - Kosz (80x42x25cm) - wykonany z łuski kukurydzianej naturalnej - Stojak (53 cm) - drewno sosnowe - Kosz ze stojakiem (65 cm) -...

Postaw na kosze mojżesza w Alberomio.pl – najwyższa jakość i atrakcyjne ceny

Wiemy, że ochrona zdrowia Twoich dzieci jest dla Ciebie najważniejsza. Ich organizm w pierwszych miesiącach życia jest niezwykle delikatny. Wyselekcjonowaliśmy więc produkty wykonane z naturalnych tworzyw, które zapewniają maksymalnie wysoki poziom bezpieczeństwa! Prezentowane przez nas kosze mojżesza wykonane zostały z łuski kukurydzianej i drewna. Charakteryzują się one zatem również niewielką wagą. Dzięki temu są w pełni mobilne, a za sprawą odpowiedniego wyprofilowania mogą też pełnić funkcję kołyski.

Kosze mojżesza dostępne w Alberomio.pl są produktem dedykowanym dzieciom, które nie są w stanie samodzielnie siadać i wstawać. Perfekcyjnie sprawdzą się one zatem zamiast standardowego łóżeczka i kołyski do 4-5 miesiąca życia. Później kosz może służyć do przechowywania lub przenoszenia zabawek i akcesoriów dziecięcych, których z czasem prawdopodobnie zacznie przybywać. Jest to zatem niezwykle przydatne rozwiązanie, które na przestrzeni czasu spełni wiele istotnych funkcji.

Potrzebujesz wsparcia przy kompletowaniu wyprawki dla swojego malucha? Z przyjemnością pomożemy w realizacji zamówienia – niezależnie od tego, na jakim etapie obecnie jesteś. Wystarczy skontaktować się z naszym zespołem Alberomio.pl. Chętnie przedstawimy Ci kosze mojżesza i pozostałe komponenty dostępne w naszej ofercie.

Załóż nowe konto
Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło