English site
DARMOWA WYSYŁKA OD 199 ZŁ!

Aktywne filtry

Wypełnienie do pościeli...

Cena 63 zł
Wypełnienie do pościeli STANDARD: Tkanina: Mikrofibra 100%, Wypełnienie: Poliester 100% silikonowany, Gatunek I

Pościel pierwszego gatunku

Wypełnienia do pościeli zostały wykonane z mikrofibry oraz poliestru silikonowanego pierwszego gatunku. Wykorzystanie najlepszej jakości materiałów gwarantuje nie tylko wysoką wygodę i bezpieczeństwo stosowania, ale również wytrzymałość i trwałość pościeli. Wypełnienie typu standard posiada certyfikat Oeko-Tex, potwierdzający wysoką jakość i bezpieczeństwo stosowania produktu. Materiały użyte do jego powstania nie zawierają szkodliwych substancji, są zatem całkowicie nietoksyczne.

Zarówno tkanina, jak i poliestrowe wypełnienie kołdry i poduszki zapobiegają osadzaniu się roztoczy. Dzięki temu produkty zachowują swą czystość na długo. Akcesoria są bardzo delikatne, puszyste i przyjemne w dotyku, co wpływa na komfort korzystania. Lamowane, estetyczne wykończenie pościeli ma natomiast wpływ na trwałość i piękny wygląd kołder oraz poduszek.

Pościel jest dostępna w różnych wielkościach. W zestawach znajdują się poduszki w rozmiarze 60 x 40 cm oraz kołdra o wymiarach 135 x 100 lub 120 x 80 cm. Dzięki temu możesz nabyć komplet pościeli dostosowany do potrzeb Twojej rodziny. W zależności od rozmiaru, kołdry i poduszki sprawdzą się zatem zarówno w przypadku młodszych, jak i starszych dzieci.

Korzystając z oferowanych wypełnień do pościeli, pamiętaj, że optymalna temperatura snu maluszka powinna wynosić od 18 do 24 stopni Celsjusza. Zapewni ona zdrowy i spokojny odpoczynek, bez obaw o wyziębienie lub przegrzanie pociechy, które może być szczególnie groźne dla jego zdrowia, a nawet życia.

Załóż nowe konto
Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło