English site
DARMOWA WYSYŁKA OD 199 ZŁ!

Nie znaleziono produktów

Oops, wygląda na to że nie ma produktów dla tej kategorii...

Wróć na stronę główną

Pościel pierwszego gatunku

Wypełnienia do pościeli zostały wykonane z mikrofibry oraz poliestru silikonowanego pierwszego gatunku. Wykorzystanie najlepszej jakości materiałów gwarantuje nie tylko wysoką wygodę i bezpieczeństwo stosowania, ale również wytrzymałość i trwałość pościeli. Wypełnienie typu standard posiada certyfikat Oeko-Tex, potwierdzający wysoką jakość i bezpieczeństwo stosowania produktu. Materiały użyte do jego powstania nie zawierają szkodliwych substancji, są zatem całkowicie nietoksyczne.

Zarówno tkanina, jak i poliestrowe wypełnienie kołdry i poduszki zapobiegają osadzaniu się roztoczy. Dzięki temu produkty zachowują swą czystość na długo. Akcesoria są bardzo delikatne, puszyste i przyjemne w dotyku, co wpływa na komfort korzystania. Lamowane, estetyczne wykończenie pościeli ma natomiast wpływ na trwałość i piękny wygląd kołder oraz poduszek.

Pościel jest dostępna w różnych wielkościach. W zestawach znajdują się poduszki w rozmiarze 60 x 40 cm oraz kołdra o wymiarach 135 x 100 lub 120 x 80 cm. Dzięki temu możesz nabyć komplet pościeli dostosowany do potrzeb Twojej rodziny. W zależności od rozmiaru, kołdry i poduszki sprawdzą się zatem zarówno w przypadku młodszych, jak i starszych dzieci.

Korzystając z oferowanych wypełnień do pościeli, pamiętaj, że optymalna temperatura snu maluszka powinna wynosić od 18 do 24 stopni Celsjusza. Zapewni ona zdrowy i spokojny odpoczynek, bez obaw o wyziębienie lub przegrzanie pociechy, które może być szczególnie groźne dla jego zdrowia, a nawet życia.

Załóż nowe konto
Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło