Polska strona
FREE DELIVERY FROM 199ZŁ!

ALBERO MIO

Łączy w sobie doświadczenie znanej i cenionej marki Klupś Collection oraz naturalność i bezpieczeństwo certyfikowanych tkanin.

W kolekcjach Albero Mio można znaleźć niepowtarzalne wzory i piękne materiały.

Kolekcje pościeli do łóżeczek dziecięcych wzbogacone są o inne niezbędne do pokoiku dziecięcego akcesoria – kokony, rożki, kocyki, otulacze, przewijaki, poduszki, prześcieradełka, organizery, maty do przewijania, pieluszki czy foteliki.

Każdy nasz produkt powstał z myślą o najmłodszych, dla ich bezpieczeństwa I komfortu.

STOSUJEMY NATURALNE MATERIAŁY

Delikatna skóra dzieci i niemowląt sprawia, że tkaniny, którymi są otoczone powinny być dobrane ze szczególną troską. Bawełna, satyna, muślin, frotta bambusowa to głównie wykorzystywane przez nas materiały – produkowane z naturalnych włókien, wyjątkowo miękkie w dotyku i przewiewne.

Bo Albero Mio to naturalność tkanin

OTULAMY MIĘKKOŚCIĄ

Miękkie, puszyste tkaniny, delikatne w dotyku, dające poczucie komfortu i przyjemnego ciepła – stosując je spełniamy podstawową potrzebę dziecka: miłe otulenie. A jak tulimy to przyjemnym kocykiem czy kołderką. Do wykonania ich wykorzystujemy dzianiny bawełniane, velvet, minky wiskozę bambusową czy 100% bawełnę.

Bo Albero Mio jest miłe w dotyku

BUDUJEMY POCZUCIE BEZPIECZEŃSTWA

Od kilkunastu lat tworzymy z troską o najmłodszych. Stosowane przez nas tkaniny, dzianiny, folie do mat i przewijaków, włókniny i pianki – spełniają najwyższe normy jakościowe, wytworzone są głównie w Polsce. Posiadamy certyfikaty i atesty, które kreują nas jako producenta godnego zaufania.

Bo Albero Mio jest bezpieczne dla dziecka

TWORZYMY PRZYJAZNĄ PRZESTRZEŃ

Jako Wasz towarzysz w codziennych chwilach, chcemy przez nasze produkty – pomóc stworzyć Waszym Pociechom piękne i przyjazne otoczenie. Cenimy sobie estetykę i szanujemy różne gusta. Stąd – nasze kolekcje to różnorodność tkanin, wzorów, kolorystyki oraz produktów, które w pokoikach dziecięcych tworzą piękną całość.

Bo Albero Mio to unikalne wzory

New Account Register
Already have an account?
Log in instead Or Reset password