English site
DARMOWA WYSYŁKA OD 199 ZŁ!

Aktywne filtry

Śpiworek do gondoli...

Cena 168 zł
Rozmiar: 70x40 cm Tkanina: satyna bawełniana - 100% bawełna / plusz minky - 100% poliester, wypełnienie: 100% poliester

Śpiworek do gondoli...

Cena 168 zł
Rozmiar: 70x40 cm Tkanina: satyna bawełniana - 100% bawełna / plusz minky - 100% poliester, wypełnienie: 100% poliester

Śpiworki do gondoli od Albero Mio – produkowane z miłości do dzieci

Już nie musisz obawiać się wiatru lub mrozów w sezonie jesienno-zimowym. Śpiworki do gondoli uchronią Twoją pociechą podczas spacerów i wyjazdów przed nimi, zabezpieczając delikatny organizm noworodka przed ryzykiem wychłodzenia i spadkiem odporności. W Albero Mio zadbaliśmy o to, by śpiworki do gondoli dla szkrabów zapewniały wentylację, regulację temperatury i odprowadzanie wilgoci na odpowiednim poziomie. Dzięki temu Twój maluszek może spokojnie spać lub poznawać otaczający go świat z wózka w sposób komfortowy!

My również jesteśmy rodzicami i chcemy naszym dzieciom dawać to, co najlepsze. Wszystkie produkty dostępne w ofercie Albero Mio wyprodukowane zostały z wykorzystaniem wyselekcjonowanych tkanin i akcesoriów. Stawiamy na certyfikowane materiały, zapewniając tym samym maksymalne bezpieczeństwo maluszków i satysfakcję rodziców oraz opiekunów. Wybierając więc dostępne w naszej ofercie śpiworki do gondoli, zyskujesz pewność, że otrzymasz asortyment dostosowany do potrzeb noworodków i dzieci nieco starszych. Zadbaj o komfort oraz ochronę zdrowia dzieci od pierwszych dni ich życia, zapewniając im tym samym najlepsze warunki do rozwoju. Z Albero Mio to o wiele prostsze, niż Ci się wydaje.

Oszczędzaj czas na zakupach i kupuj wyposażenie online. Dostarczymy wybrane przez Ciebie śpiworki do gondoli prosto pod wskazany adres, a samo zamówienie sfinalizujesz z pozycji użytkownika komputera, bez konieczności wychodzenia z domu lub pracy. Dzięki temu masz więcej wolnych chwil, które możesz spędzić ze swoim maluszkiem lub po prostu odpocząć.

Załóż nowe konto
Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło