English site
DARMOWA WYSYŁKA OD 199 ZŁ!

Aktywne filtry

Mufka do wózka Skandynawski...

Cena 60 zł
Rozmiar: 20x40 (+/-2cm) Tkanina: poliester wodoodporny, plusz minky – 100% poliester, wypełnienie: poliester 100%

Mufka do wózka Kwiecista...

Cena 60 zł
Rozmiar: 20x40 (+/-2cm) Tkanina: poliester wodoodporny, plusz minky – 100% poliester, wypełnienie: poliester 100%

Postaw na jakość i komfort – mufki do wózka od Albero Mio

Na przestrzeni lat produkcji akcesoriów dla dzieci, rodziców i opiekunów, poznaliśmy ich zróżnicowane wymagania oraz potrzeby. Dzięki temu udało nam się stworzyć mufki do wózków i pozostałe komponenty zgodnie z najsurowszymi standardami jakości. Certyfikowane tkaniny i naturalne barwniki stanowią podstawę naszych produktów, dlatego gwarantujemy bezpieczeństwo użytkowania. Mufki do wózków dostępne w naszym sklepie są w końcu hipoalergiczne i antybakteryjne, dzięki czemu nie musisz obawiać się o zdrowie skóry dłoni lub dyskomfort spowodowany reakcjami alergicznymi. Wyeliminowaliśmy ten problem.

Mufki do wózków sygnowane logiem Albero Mio z wyjątkiem powyższych cech, charakteryzują się satysfakcjonującą wentylacją, regulacją temperatury i odprowadzaniem wilgoci. Dzięki nim nawet długie spacery w okresie jesienno-zimowym nie będą stanowić dla Ciebie wyzwania. Przekonaj się o tym na własnym przekładzie.

Znajdziesz u nas wiele fantastycznych rozwiązań, które ułatwią Twoje codzienne obowiązki rodzica. Mufki do wózka to nie jedyny produkt, o którym warto pamiętać podczas kompletowania wyprawki. W Albero Mio posiadamy mnóstwo ciekawych rozwiązań zapewniających komfort oraz bezpieczeństwo zarówno pociech, jak i rodziców. Sprawdź, co czeka na Ciebie w pozostałych częściach naszego sklepu i złóż zamówienie już teraz. W razie pytań skontaktuj się z nami. Pomożemy skompletować zestaw i wybrać komponenty, które będą dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań.

Załóż nowe konto
Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło